Переоснащення насоса транспортної води на ДТЕК Курахівській ЦЗФ

 25 Квітня, 2024

В рамках масштабування проектів зі встановлення перетворювачів частоти на обладнанні підприємств ДТЕК Енерго, на ДТЕК Курахівській ЦЗФ виконаний проект з технічного переоснащення насоса транспортної води в головному корпусі підприємства.

Проект був ініційований і визначений як пріоритетний енергоменеджерами і керівництвом ЦЗФ. Енергосервісний контракт з ДТЕК ЕСКО укладено на 4 роки.

Модернізований насос забезпечує подачу води на ділянку просівання – для первинної класифікації рядового вугілля і відділення породи. В рамках проекту ДТЕК ЕСКО встановив перетворювач частоти потужністю 160 кВт, що забезпечує плавне і надійне регулювання роботи електродвигуна насоса в автоматичному режимі.

Результати проекту:

  • 30% – досягнута економія електроенергії;
  • 250 тис. кВт·г або 500 тис. грн. – очікуваний обсяг річної економії;
  • продовження терміну експлуатації насосного обладнання;
  • уникнення аварійних ситуацій, відсутність гідроудару;
  • підвищення надійності процесу збагачення вугілля;
  • зниження експлуатаційних витрат.

Джерело: ДТЕК-ЕСКО

Залишити відповідь

Next Post

Відбувся круглий стіл для обговорення механізму державної фінансової підтримки підприємств, які планують проводити енергоефективні заходи.

Ср Кві 18 , 2018
Держенергоефективності за підтримки Українсько-Данського Енергетичного Центру 18 квітня 2018 року у готелі «Хрещатик» провело Круглий стіл із представниками бізнесу та банківських установ для обговорення механізму державної фінансової підтримки підприємств, які планують проводити енергоефективні заходи.