Відбувся круглий стіл для обговорення механізму державної фінансової підтримки підприємств, які планують проводити енергоефективні заходи.

 25 Квітня, 2024

Держенергоефективності за підтримки Українсько-Данського Енергетичного Центру 18 квітня 2018 року у готелі «Хрещатик» провело Круглий стіл із представниками бізнесу та банківських установ для обговорення механізму державної фінансової підтримки підприємств, які планують проводити енергоефективні заходи.

У дискусії взяли участь представники «АрселорМітал Кривий Ріг», Української асоціації вапняної промисловості, Асоціації виробників пінопласту, «Укрхлібпром», «УКРКОНДПРОМ», «Нафтогаз України» , «Інсолар-клімат», «УКРВТОРМА», «Радомишль», «Укрпиво», «Оболонь», «Хмільпиво», «Хенкель Баутехнік», «Альфа-ЕСКО», Укргазбанку, Укрексімбанку та інших.

За результатами круглого столу представники бізнесу наголосили на необхідності запровадження енергоменеджменту та проведення енергомодернізації промислових об’єктів.

Представники банківських установ вже надають кредити на реалізацію енергоефективних заходів на підприємствах під 6% річних в іноземній валюті та 17-22% річних у національній валюті та заявили про готовність співпраці в рамках розробки механізму.

У співпраці із представниками бізнесу Держенергоефективності планує розробити проект порядку надання відшкодування підприємствам частини кредитів, залучених на енергоефективні заходи, який буде містити:
· перелік енергоефективних заходів, на які буде надаватись державна підтримка;
· мінімальні рівні скорочення споживання енергії та суми відшкодування;
· вимоги до підприємств, наприклад, готовність запровадження системи енергоменеджменту та беззбиткова господарська діяльність.

Держенергоефективності запрошує бізнес та фінансові установи активно долучитися до розробки зазначеного проекту.

Про готовність до співпраці інформуйте на e-mail: info@eee.org.ua

Залишити відповідь

Next Post

Модернізація електроосвітлення на ДТЕК ЦЗФ Павлоградська

Пт Чер 15 , 2018
Використовувалися два види світильників: в алюмінієвому корпусі зі вбудованими світлодіодами під індивідуальними захисними лінзами; в корпусі з алюмінію, алюмінієвого сплаву і полікарбонату (makrolon).