Модернізація сушильного комплексу ТОВ «Агрофірма Колос»

 22 Липня, 2024

Загальна вартість модернізації оцінюється в 3,7 млн грн.

ТОВ «Агрофірма «Колос»  – багатогалузеве інтегроване сільськогосподарське підприємство, створене в 2000 році , що орендує 3600 га орної землі в Сквирському районі, Київської області.

В господарстві культивується близько 20 сортів озимої пшениці та 15 гібридів кукурудзи. Щорічно підприємство виробляє та реалізує  50 тис. п.о. насіння кукурудзи (на площу 42 тис.га) та 4000 т насіння пшениці (на площу 16 тис. га).

Ще однією візитною карткою господарства є садівництво, що включає в себе вирощування та реалізацію яблук (з валовим збором – 1200 тон на рік) та саджанців плодових дерев (яблунь та черешень).

Підприємство виготовляє та реалізує різні види круп (пшенична, кукурудзяна, ячмінна, горохова), олію, хліб та хлібобулочні вироби з метою забезпечення жителів села та районного центру власною якісною продукцією.

Великого значення в ТОВ «Агрофірма «Колос», яке має потужний тваринницький комплекс (1450 голів ВРХ, 320 овець та 2000 перепілок), надають технологіям виробництва та використання органо-мінеральних компостів в умовах екологічного землеробства. Функціонування мікробіологічної та агрохімічних лабораторій дає змогу впроваджувати методи біологізації ґрунту та зменшення хімічного навантаження на нього завдяки використанню мікробіологічних препаратів власного виробництва.

Для підвищення енергоефективності підприємства було здійснено наступні заходи:

– Переведення газового сушильного комплексу на твердопаливний з використанням власних відходів від виробництва насіння;

– Відмова від закупівлі зовнішнього енергоносія для виробничого процесу;

Джерело: http://regionet.org.ua

Залишити відповідь

Next Post

Енергоефективність по-хмельницьки: дегазація та твердопаливні котли

Ср Бер 27 , 2019
За підтримки проекту USAID у Хмельницькому розроблено і прийнято План дій зі сталого енергетичного розвитку до 2025 року.