Придбання та монтаж установки з виробництва біодизельного палива ПП «Кільган»

 25 Квітня, 2024

Власник прийняв рішення розширити виробництво, встановивши сучасну лінію на базі кавітаційної технології. Виробництво обладнання, що працює за даною технологією освоїли на підприємстві ТОВ «Спеціальні технології» (Україна)

ПП «Кільган» є провідним фермерським господарством Львівської області. Підприємство володіє великим потенціалом з виробництва сільськогосподарської продукції, зокрема з виробництва ріпаку.

З метою зниження виробничих витрат керівництво підприємства прийняло рішення встановити технологічну лінію з виробництва біодизеля для власних потреб.

Технологічний процес виробництва біодизеля передбачає подачу ріпаку в маслопреси, де масло відділяється від ріпакової макухи, яка використовується в комбікормовій промисловості.

Далі рапсове масло, передається в етерифікаційну установку. Для отримання метилового ефіру до рапсовій олії додається метанол і невелика кількість лужного каталізатора.

Процес етерифікації відбувається в реакторі при температурі 45-50°С. У результаті хімічної реакції утворюється метиловий ефір (біопаливо).

Виробництво та якість біодизелю регулюється як загальним міжнародним стандартом EN 14214, так і національними стандартами країн-виробників. В більшості європейських країн біодизельне пальне виробляється відповідно до стандарту DIN E 51606

В даний час на підприємстві встановлено дві лінії з виробництва біодизеля загальною потужністю 1,2 т/год.

Для впровадження нової технології, власник підприємства вирішив взяти участь у Проекті GEF/UNIDO і в рамках даного проекту залучив грантові кошти у розмірі 150000 USD.

Нова технологія дозволяє знизити витрати електроенергії на виробництво 1 т. дизеля на 50 кВт×год, а також за рахунок точних дозувань використовувати менше метанолу.

Джерело: www.reee.org.ua

Залишити відповідь

Next Post

Рекуперації теплової енергії – «Концерн Хлібпром»

Ср Бер 27 , 2019
ПАТ «Концерн Хлібпром» є одним з провідних виробників хлібобулочних виробів в Україні. Підприємство постійно вдосконалюється і приділяє багато уваги економії енергоресурсів.