Придбання та монтаж установки з виробництва біодизельного палива ПП «Кільган»

 6 Грудня, 2022

Власник прийняв рішення розширити виробництво, встановивши сучасну лінію на базі кавітаційної технології. Виробництво обладнання, що працює за даною технологією освоїли на підприємстві ТОВ «Спеціальні технології» (Україна)

ПП «Кільган» є провідним фермерським господарством Львівської області. Підприємство володіє великим потенціалом з виробництва сільськогосподарської продукції, зокрема з виробництва ріпаку.

З метою зниження виробничих витрат керівництво підприємства прийняло рішення встановити технологічну лінію з виробництва біодизеля для власних потреб.

Технологічний процес виробництва біодизеля передбачає подачу ріпаку в маслопреси, де масло відділяється від ріпакової макухи, яка використовується в комбікормовій промисловості.

Далі рапсове масло, передається в етерифікаційну установку. Для отримання метилового ефіру до рапсовій олії додається метанол і невелика кількість лужного каталізатора.

Процес етерифікації відбувається в реакторі при температурі 45-50°С. У результаті хімічної реакції утворюється метиловий ефір (біопаливо).

Виробництво та якість біодизелю регулюється як загальним міжнародним стандартом EN 14214, так і національними стандартами країн-виробників. В більшості європейських країн біодизельне пальне виробляється відповідно до стандарту DIN E 51606

В даний час на підприємстві встановлено дві лінії з виробництва біодизеля загальною потужністю 1,2 т/год.

Для впровадження нової технології, власник підприємства вирішив взяти участь у Проекті GEF/UNIDO і в рамках даного проекту залучив грантові кошти у розмірі 150000 USD.

Нова технологія дозволяє знизити витрати електроенергії на виробництво 1 т. дизеля на 50 кВт×год, а також за рахунок точних дозувань використовувати менше метанолу.

Джерело: www.reee.org.ua

Залишити відповідь

Next Post

Рекуперації теплової енергії – «Концерн Хлібпром»

Ср Бер 27 , 2019
ПАТ «Концерн Хлібпром» є одним з провідних виробників хлібобулочних виробів в Україні. Підприємство постійно вдосконалюється і приділяє багато уваги економії енергоресурсів.