Сонячні колектори на ТОВ “Павлівський пивзавод”

 23 Травня, 2024

Проект модернізації пивоварного заводу охоплює загальну модернізацію котельного обладнання, включаючи установку системи сонячних теплових колекторів, теплоізоляцію будівлі, модернізацію пивоварного комплексу, миючих систем, обладнання для розливу та перевести застарілий енергозатратний охолоджувальний комплекс, що працює на аміаку на сучасний.

Павлівський пивзавод знаходиться у  Волинській області  Іваничівському  районі  с. Павлівка.

Побудований у 1904 році на території 3,19 га. та зруйнований  під час другої світової війни завод отримав друге життя в 1956 році. Понад 50 років броварня залишається галузевим лідером в регіоні. В 2002 році підприємство реорганізовано в ТОВ «Павлівський пивзавод». Сьогодні підприємство є найбільшим роботодавцем в Павлівці і одним з найбільших платників податків в районі.

Основна виробнича діяльність заводу виробництво живого пива, солоду, води мінеральної збагаченої природним йодом та фруктових вод.

Вперше в Україні на заводі разом з чеськими партнерами з 1997 р. виготовляється мінеральна вода збагачена природним йодом “Йоданка Павлівська” – продукт, роль якого для профілактики ендемічного йододифіциту складно перебільшити.

Заходи з підвищення енергоефективності дозволять замінити старе енерго- та ресурсовитратне обладнання на ощадливе нове.

Загальна вартість модернізації заводу становить орієнтовно USD 530 000.

Проект UNIDO профінансував встановлення системи сонячних теплових колекторів для попереднього нагріву технічної води вартістю USD 115 302.

Залишити відповідь

Next Post

5-ий Форум енергоефективного партнерства

Ср Кві 3 , 2019
12 квітня 2019 р. у Києві у КВЦ “Парковий” Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності – 5-ий Форум енергоефективного партнерства “Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі”.