«Азовсталь» заощадить 830 тис. грн на рік після енергомодернізації

 22 Липня, 2024

Комбінат оновить газові пальники в обтискному цеху


Металургійний комбінат «Азовсталь» (група «Метінвест») заощадить 830 тис. грн на рік після модернізації газових пальників в обтискному цеху.

Інститут газу НАН України розробляє для комбінату нову конструкцію пальника коксового газу для обігріву льоток нагрівальних колодязів. З цією метою «Азовсталь» уже виконала тепловізорну зйомку, а також надала креслення щодо розподілу температури за різними перерізами льотки. Інститут проектує новий вид пальника з більш ефективним механізмом змішування газу і повітря. Він також працює над оптимальною структурою факела, щоб шлак рівномірно розправлявся і сходив з льотки. Нова пальник пройде випробування на «Азовсталі», а потім – сертифікацію. Потім інститут відправить комбінату креслення для виготовлення пальника. «Азовсталь» планує впровадити проект до кінця року. Підприємство входить до групи «Метінвест», основні акціонери – група СКМ (71,24%) і «Смарт-холдинг» (23,76%).

Джерело: gmk.center

Залишити відповідь

Next Post

У Києві відбувся 5-й Форум енергоефективного партнерства

Пт Кві 19 , 2019
14 квітня 2019 року у КВЦ “Парковий” відбувся 5-й Форум енергоефективного партнерства “Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі”.