БХФЗ скоротив використання природного газу майже на 40%

 25 Квітня, 2024

ПАТ “НВЦ” Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод “(БХФЗ, Київ) в 2018 році замістило до 40% природного газу альтернативним паливом.

Згідно з повідомленням, з 1 жовтня 2017 року підприємство почало використовувати котли на пеллетах з деревини, що дозволяє щодня економити близько 5 тис. Куб. м газу. В цілому за 2018 рік підприємство використовувало 940 тонн пелет і замістило 470 тис. Куб. м газу. Економія склала 1 млн 789 тис. грн. У той же час в літній період БХФЗ використовує газовий обігрів.

“Безумовно, головна перевага пелет – це їх екологічна чистота. Крім того, з економічної точки зору, використання пеллет забезпечує нам енергетичну незалежність від постачальників-монополістів енергоресурсів, адже ми працюємо з місцевими підприємствами”, – процитувала прес-служба директора з виробництва і реконструкції БХФЗ Олександра Марініна.

Як повідомляє прес-служба, БХФЗ продовжить впроваджувати енергоефективні рішення, зокрема, планує встановити компресорне обладнання з рекуперацією теплової енергії, що дозволить використовувати виділене при стисненні повітря тепло для потреб опалення.

Як повідомлялося, за підсумками 2017 року БХФЗ скоротив чистий прибуток на 12% в порівнянні з 2016 роком – до 104,4 млн грн.

ПАТ “НВЦ” Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод “входить в топ-20 найбільших фармацевтичних виробників України. Є членом асоціації” Виробники ліків України “.

Джерело: interfax.com.ua

Залишити відповідь

Next Post

Зареєстровано законопроект щодо забезпечення гарантованого джерела фінансування енергомодернізації промислових підприємств України

Чт Чер 6 , 2019
5 червня 2019 року, у Верховній Раді України зареєстровано законопроект № 10364 про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення гарантованого джерела фінансування енергомодернізації промислових підприємств України.