У Німеччині відкрили перший у світі завод, який не викидає парникові гази

 23 Травня, 2024

Шведсько-швейцарська компанія ABB Ltd. відкрила у Німеччині перший у світі завод, який не викидає в повітря вуглекислого газу.Про це повідомляється на сайті компанії.

Завод заощаджуватиме близько 630 тонн СО2 щороку. За даними компанії, такі виробництва зможуть скоротити 40% викидів парникових газів до 2020 року.

На заводі встановили сонячну електросистему, яка повністю забезпечує потреби фабрики. Надлишок енергії передають в комунальну мережу.

“Інтелектуальна екосистема підвищує енергоефективність, стійкість та збереження ресурсів, що дозволяє створити справжнє майбутнє без викидів у промисловості”, – розповів президент компанії з електрифікації Тарак Мехта.

На заводі виробляють електричне обладнання, розетки і вимикачі. ABB має 30 заводів у Німеччині.

У минулому році кліматологи повідомили про те, що США вже відчувають серйозні і дорогі наслідки зміни клімату. У звіті ООН, опублікованому в жовтні, вчені погоджуються, що для того, щоб утримати потепління планети на рівні 1,5 градуса або менше, викиди вуглецю в атмосферу після 2020 року повинні різко скоротитися, і у нас є всього приблизно 12 років, щоб це зробити. Але як? Видання Vox до дня Землі підготувало список заходів, які допоможуть людству впоратися зі змінами клімату.

Джерело: https://dt.ua

Залишити відповідь

Next Post

Співфінансування енергоефективних заходів для промислових підприємств

Чт Тра 23 , 2019
Питання щодо співфінансування енергоефективних заходів для промислових підприємств із коштів екологічного податку обговорили представники Держенергоефективності та проекту GIZ “Консультація підприємств щодо енергоефективності” на спільному семінарі «Зростання податку за викиди СО2 – стагнація підприємств чи новий шлях до розвитку?».