General Electric закриває газову електростанцію через нерентабельність у порівнянні з ВДЕ

 3 Серпня, 2021

Компанія General Electric Co повідомила, що у 2019 році закриє свою велику газову електростанцію у Каліфорнії. Електростанція не є економічно життєздатною в штаті, де частка електроенергії, що виробляється на основі вітру і сонця, стає дедалі більше, заявляють в компанії.

Електростанція Inland Empire Energy Center, встановлена ​​потужність якої 750 МВт, була відкрита у 2009 році, а її розрахунковий термін служби складає 30 років.

Станція оснащена двома газовими турбінами H-класу, які визнані невдалими.

«Ця машина з водяним охолодженням вимагає декількох годин для запуску, часто відчуває технічні проблеми і погано продається. Електростанція працює на застарілій газотурбінній технології … і неекономічна для подальшої підтримки», – відзначають в компанії GE.

Деякі енергетичні підприємства зазначають, що не планують будувати більше електростанції, що працюють на викопному паливі. Це пов’язано з тим, що дешева вітрова та сонячна енергія виробляють все більше електрики, прибираючи з ринку вуглеводні.

У компанії заявили, що більше не будуть підтримувати турбіну H і виробляти запасні частини для неї.

Компанія General Electric заявила, що її нова турбіна високої потужності серії HA може запускатися менш ніж за годину, швидше, ніж H, і краще підходить для системи з високою часткою сонячної і вітрової енергії. У цих нових турбінах, які сьогодні просуваються GE, використовується повітряне охолодження.

Джерело: renen.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

«Авангард» в 4 рази збільшить потужність біогазового заводу на Херсонщині

Пн Лип 1 , 2019
В агрохолдингу «Авангард», який входить до групи компаній Ukrlandfarming, планують за 3-5 років збільшити потужності біогазового заводу на Херсонщині в чотири рази.