Зареєстровано законопроект щодо забезпечення гарантованого джерела фінансування енергомодернізації промислових підприємств України

 25 Квітня, 2024

5 червня 2019 року, у Верховній Раді України зареєстровано законопроект № 10364 про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення гарантованого джерела фінансування енергомодернізації промислових підприємств України.

Метою законопроекту є врегулювання на законодавчому рівні питання стимулювання енергоефективності промислових підприємств.

Законопроектом, зокрема передбачено:

  • створення гарантованого джерела енергоефективної модернізації підприємств, як окремого рядка в Державному бюджеті України;
  • постійне наповнення за рахунок надходжень від сплати екологічного податку на викиди СО2;
  • використання коштів виключно для співфінансування енергоефективних проектів підприємств.

Законопроект розроблено разом з фахівцями Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України та Українсько-Датського енергетичного центру у співпраці  з проектом GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності».

Джерело: журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства»

Залишити відповідь

Next Post

Як стимулювати промислові підприємства до енергоефективності?

Пт Чер 7 , 2019
Про ефективні механізми стимулювання промислових підприємств до зеленої модернізації та енергоефективності обговорили на спеціалізованому круглому столі, який був ініційований UNIDO та UNECE за участю представників Комітету ВРУ ПЕК, Держенергоефективності та бізнесу.