«Авангард» в 4 рази збільшить потужність біогазового заводу на Херсонщині

 22 Липня, 2024

В агрохолдингу «Авангард», який входить до групи компаній Ukrlandfarming, планують за 3-5 років збільшити потужності біогазового заводу на Херсонщині в чотири рази.

«Виробник яєць і яєчних продуктів в Україні під ТМ «Квочка», має намір в найближчі 3-5 років збільшити потужності біогазового заводу птахофабрики «Чорнобаївське» в Херсонській області в чотири рази», – зазначають у прес-службі компанії.

Птахокомплекс «Чорнобаївське» розташований поруч з біогазовим заводом, який переробляє курячий послід на електроенергію. Перша черга побудована в 2016 році. Потенціал другої черги в два рази більше. А потужність третьої черги планується ще в чотири рази більше першої, але передбачає додавання в реактори силосу та інших енергетичних рослин.

«За допомогою біогазового заводу агрохолдинг мінімізує негативний вплив підприємств на навколишнє середовище. За перший рік експлуатації біогазовий завод переробив 57,3 тис. тонн посліду. Вироблену екологічно чистим способом електроенергію підприємство передає по «зеленому» тарифу в місто за мінусом електроенергії, яка йде на власні потреби заводу», – підкреслила керівник напрямку комунікацій агрохолдингу.

Згідно з повідомленням, виробництво електричної енергії на заводі здійснюється за допомогою двох модульних установок потужністю 1,5 МВт. При цьому вироблений в реакторі газ через систему очищення від сірки надходить на когенераційні установки, які перетворюють його в електроенергію. Частина виробленої електроенергії використовується для власних потреб заводу, решта – передається в Херсонобленерго через побудовану заводом однотрансформаторні підстанцію потужністю 0,4/10 кВ.

Джерело: http://agro-yug.com.ua

Залишити відповідь

Next Post

ЄБРР профінансує будівництво та енергомодернізацію нового заводу на Волині

Чт Лип 4 , 2019
ЄБРР організовує синдикований кредит на суму 116 млн євро для виробника листових матеріалів на підставі деревини “Кроноспан УА”, що входить до групи Kronospan, на будівництво і моденізацію нового заводу.