Місце ВДЕ у світовій генерації 2050 року

 3 Серпня, 2021

Bloomberg New Energy Finance прогнозує досягнення збільшення частки відновлювальних джерел енергії у загальній світовій потужності до 50% вже у 2050 році.

Ключовим фактором збільшення потужностей альтернативної генерації є стрімке зменшення вартості виробництва енергії с нетрадиційних джерел, а також безперервний розвиток батарей, що дозволяють зберігати надлишкову “зелену” електроенергію.

Однак звичні людству традиційні джерела енергії, як вугілля та атомна генерація все ж продовжать функціонувати. Проте частка вугільної генерації впаде з 37% до 12% у світовому балансі, коли атомна генерація буде займати 21%. Згідно прогнозу інвестори впродовж наступних 30 років вкладуть у розвиток індустрії ВДЕ близько 13 трильйонів доларів, а масштаб зростання попиту на електроенергію за цей же проміжок часу складе 62%.

Однією з найбільш вагомих причин, що спонукають до інвестицій у ВДЕ, окрім технологічності сектору та собівартості виробництва, є прогнення людей до зменшення викидів у атмосферу та та стримування росту температури згідно Паризької угоди.

Джерело: kosatka.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Українська ферма з вирощування креветки переходить на ВДЕ

Вт Лип 30 , 2019
Єдина в Україні ферма з вирощування тихоокеанської королівської креветки, що розташована на в’їзді у Жмеринку, за 40 кілометрів від Вінниці, використовує «сонячну» електроенергію та опалює виробничі приміщення пелетами з соняшникового лушпиння.