IFC може виділити ОТП Лізинг Україна до $ 40 млн на проекти з енергоефективності та відновлюваних джерел енергії

 22 Квітня, 2021

Міжнародна фінансова корпорація (IFC), що входить до групи Світового банку (СБ), може виділити компанії ОТП Лізинг Україна (OTP Leasing Ukraine LLC) кредит еквівалентом до $ 40 млн на термін до п’яти років, з дворічним пільговим періодом.

Згідно з повідомленням, отриманий ОТП Лізинг Україна кредит в повному обсязі буде спрямований на проекти з енергоефективності та відновлювані джерела енергії (ВДЕ). Зокрема, IFC може надати ОТП Лізинг Україна $ 20 млн власний кредитних коштів і ще $ 20 млн від Clean Technology Fund ( “IFC-CTF”) або в рамках іншої змішаної програми фінансування, що здійснюється IFC.

Крім цього, буде також розглянута можливість залучення ще $ 10 млн від третього потенційне кредитора, завдяки його участі загальна сума кредиту може бути збільшена до $ 50 млн.

IFC нагадує, що в грудні 2018 року компанія запустила в Україні чотирирічну програму “Зелені фінанси України”, спрямовану на розвиток нових областей “зеленого фінансування” для залучення інвестицій в проекти з енергоефективності та відновлюваних джерел енергії в країні.

Джерело: eform.energy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Подача заявок на ЕкоОскар-2019

Пн Сер 12 , 2019
“Асоціація професійних екологів” продовжують виявляти та популяризувати найбільш успішні  та ефективні рішення «зеленої» трансформації бізнесу. Запрошуємо компанії взяти учать у конкурсі екологічних проектів – «ECОtransformation-2019»!