IFC може виділити ОТП Лізинг Україна до $ 40 млн на проекти з енергоефективності та відновлюваних джерел енергії

 2 Грудня, 2023

Міжнародна фінансова корпорація (IFC), що входить до групи Світового банку (СБ), може виділити компанії ОТП Лізинг Україна (OTP Leasing Ukraine LLC) кредит еквівалентом до $ 40 млн на термін до п’яти років, з дворічним пільговим періодом.

Згідно з повідомленням, отриманий ОТП Лізинг Україна кредит в повному обсязі буде спрямований на проекти з енергоефективності та відновлювані джерела енергії (ВДЕ). Зокрема, IFC може надати ОТП Лізинг Україна $ 20 млн власний кредитних коштів і ще $ 20 млн від Clean Technology Fund ( “IFC-CTF”) або в рамках іншої змішаної програми фінансування, що здійснюється IFC.

Крім цього, буде також розглянута можливість залучення ще $ 10 млн від третього потенційне кредитора, завдяки його участі загальна сума кредиту може бути збільшена до $ 50 млн.

IFC нагадує, що в грудні 2018 року компанія запустила в Україні чотирирічну програму “Зелені фінанси України”, спрямовану на розвиток нових областей “зеленого фінансування” для залучення інвестицій в проекти з енергоефективності та відновлюваних джерел енергії в країні.

Джерело: eform.energy

Залишити відповідь

Next Post

Котел на біомасі: скільки коштує "зелене" тепло?

Сб Сер 17 , 2019
“Зелені” тренди в енергетиці в останні роки простежуються все більше, що не дивно, враховуючи, що копалини палива рано чи пізно вичерпаються. Установка твердопаливних котлів, які дозволяють перетворювати в теплоенергію деревину, відходи рослинництва або енергетичні культури, ще не стала мейнстрімом, однак привертає до себе все більше уваги.