IFC може виділити ОТП Лізинг Україна до $ 40 млн на проекти з енергоефективності та відновлюваних джерел енергії

 3 Серпня, 2021

Міжнародна фінансова корпорація (IFC), що входить до групи Світового банку (СБ), може виділити компанії ОТП Лізинг Україна (OTP Leasing Ukraine LLC) кредит еквівалентом до $ 40 млн на термін до п’яти років, з дворічним пільговим періодом.

Згідно з повідомленням, отриманий ОТП Лізинг Україна кредит в повному обсязі буде спрямований на проекти з енергоефективності та відновлювані джерела енергії (ВДЕ). Зокрема, IFC може надати ОТП Лізинг Україна $ 20 млн власний кредитних коштів і ще $ 20 млн від Clean Technology Fund ( “IFC-CTF”) або в рамках іншої змішаної програми фінансування, що здійснюється IFC.

Крім цього, буде також розглянута можливість залучення ще $ 10 млн від третього потенційне кредитора, завдяки його участі загальна сума кредиту може бути збільшена до $ 50 млн.

IFC нагадує, що в грудні 2018 року компанія запустила в Україні чотирирічну програму “Зелені фінанси України”, спрямовану на розвиток нових областей “зеленого фінансування” для залучення інвестицій в проекти з енергоефективності та відновлюваних джерел енергії в країні.

Джерело: eform.energy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Подача заявок на ЕкоОскар-2019

Пн Сер 12 , 2019
“Асоціація професійних екологів” продовжують виявляти та популяризувати найбільш успішні  та ефективні рішення «зеленої» трансформації бізнесу. Запрошуємо компанії взяти учать у конкурсі екологічних проектів – «ECОtransformation-2019»!