IFC може виділити ОТП Лізинг Україна до $ 40 млн на проекти з енергоефективності та відновлюваних джерел енергії

 22 Липня, 2024

Міжнародна фінансова корпорація (IFC), що входить до групи Світового банку (СБ), може виділити компанії ОТП Лізинг Україна (OTP Leasing Ukraine LLC) кредит еквівалентом до $ 40 млн на термін до п’яти років, з дворічним пільговим періодом.

Згідно з повідомленням, отриманий ОТП Лізинг Україна кредит в повному обсязі буде спрямований на проекти з енергоефективності та відновлювані джерела енергії (ВДЕ). Зокрема, IFC може надати ОТП Лізинг Україна $ 20 млн власний кредитних коштів і ще $ 20 млн від Clean Technology Fund ( “IFC-CTF”) або в рамках іншої змішаної програми фінансування, що здійснюється IFC.

Крім цього, буде також розглянута можливість залучення ще $ 10 млн від третього потенційне кредитора, завдяки його участі загальна сума кредиту може бути збільшена до $ 50 млн.

IFC нагадує, що в грудні 2018 року компанія запустила в Україні чотирирічну програму “Зелені фінанси України”, спрямовану на розвиток нових областей “зеленого фінансування” для залучення інвестицій в проекти з енергоефективності та відновлюваних джерел енергії в країні.

Джерело: eform.energy

Залишити відповідь

Next Post

Котел на біомасі: скільки коштує "зелене" тепло?

Сб Сер 17 , 2019
“Зелені” тренди в енергетиці в останні роки простежуються все більше, що не дивно, враховуючи, що копалини палива рано чи пізно вичерпаються. Установка твердопаливних котлів, які дозволяють перетворювати в теплоенергію деревину, відходи рослинництва або енергетичні культури, ще не стала мейнстрімом, однак привертає до себе все більше уваги.