IIV Legal Energy Forum

 25 Жовтня, 2020

Своїм поглядом на актуальні проблеми і перспективи української енергетики в цілому поділяться учасники IV Legal Energy Forum, який відбудеться 13 листопада 2019 року в м. Києві.

З 1 липня 2019 року Україна перейшла на нову модель ринку електроенергії, впровадження якої було обумовлено взятим Україною зобов’язанням перед Європейським Союзом щодо реформування енергоринку. Зокрема, вже проведено перші торги на Українській енергетичній біржі з укладенням прямих двосторонніх договорів між виробниками та постачальниками або споживачами, вводяться біржі – ринок «на добу наперед» і внутрішньодобовий ринок.

Але практично перед запуском нової моделі Президент України вніс законопроект, який пропонує відстрочити запуск енергоринку ще на рік і передбачає його роботу в тестовому режимі. Законопроект став реакцією на побоювання учасників ринку елетроенергії.

Які ризики пов’язують із запуском нової моделі ринку електроенергії в Україні? Які шляхи вирішення проблем, що з’явилися? Чого очікують інвестори від України?

Своїм поглядом на актуальні проблеми і перспективи української енергетики в цілому поділяться учасники IV Legal Energy Forum, який відбудеться 13 листопада 2019 року в м. Києві.

Дата проведення: 13 листопада 2019 года

Час проведення: 09:00-18:00

Місце проведення: готель «Прем’єр Палас» (м. Київ, бульв. Т. Шевченка / вул. Пушкінська, 5-7/29)

Генеральний партнер: ЮФ Asters

Експертний партнер: АО Arzinger

Програма та реєстрація за посиланням: https://pravo.ua/event/energy2019

Для представників бізнесу передбачено особливі умови участі — знижка 50 % (не поширюється на представників компаній, що надають юридичні та консалтингові послуги)

Сесії Форуму:

  • Новий ринок електроенергії
  • «Альтернативний» потенціал України
  • Реалізація енергетичних проектів
  • Європейський енергоринок і Україна

Контакти:

Наталія Булко, оплата участі

(067) 238-83-08, n.bulko@pravo.ua

Анатолій Гвоздецький, координатор Форуму

(096) 372-49-69, a.gvozdetsky@pravo.ua

Мар’яна Скорук, івент-менеджер

(067) 292-38-72, m.skoruk@pravo.ua

Дар’я Сваткова, із питань партнерства

(050) 419-00-49, d.svatkova@pravo.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

XVII Міжнародна спеціалізована виставка "Енергетика в промисловості - 2019"

Пт Вер 27 , 2019
Організатори: – Міністерство енергетики та вугільної промисловості України – Міжнародний виставковий центр Сьогодні, енергетичний фактор є визначальним у розвитку економічної ситуації в Україні. Дефіцит паливноенергетичних ресурсів в країні стимулює керівників, відповідальних за прийняття рішень на національному, регіональному та місцевому рівнях, до негайного проведення ефективних галузевих реформ, впровадження енергоефективних технологій та […]