У Києві побудують завод з біореакторами для переробки опалого листя і органічних відходів

 3 Серпня, 2021

У 2020 році в Києві планують розпочати будівництво комплексу з переробки опалого листя, скошенної трави та зрізаних гілок у біогазі.

Як розповів голова постійної комісії з питань екологічної політики Київської міської ради Костянтин Яловий, підприємство буде включати три біореактора.

«Щорічно комплекс перероблятиме близько 30 тонн органіки, яку зараз комунальні підприємства зберігають на спеціальних майданчиках, компостують або утилізують її, – каже він. – Відкриття комплексу дає відразу кілька переваг: по-перше, це вдалий спосіб запобігти спалювання листя, по-друге, отримуємо біогаз, який в подальшому можна перетворювати в електричну або теплову енергію, або використовувати в якості палива для автомобілів ».

Крім листя і трави комплекс зможе переробляти продукти харчування, жири і рідкі побутові відходи.

Зараз представництво фінської компанії, яке буде займатися будівництвом, взяли для проведення досліджень зразки сировини: вологі і сухі опале листя і скошена трава.

За словами екологів, причиною значної частини шкідливих викидів в атмосферу є спалювання опалого листя під час якого в повітря виділяється чадний газ.

Джерело: https://elektrovesti.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Як заробляти на утилізації викидів вуглекислого газу: канадський стартап

Пт Лис 1 , 2019
Боротьба з проблемами зміни клімату вимагає термінових заходів зі скорочення кількості вуглекислого газу. Це складне завдання, яке не має миттєвого вирішення, тому методи, засновані на отриманні двоокису вуглецю з атмосфери, привертають підвищену увагу вчених.