Фінансування енергоефективності

Кредитні програми банків, що фінансують проекти з енергофективності

 

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНИЙ БАНК “УКРГАЗБАНК”

Програма “Еко Бум” спрямована на фінансування проектів з енергоефективності для підприємців та невеликих компаній, підприємств альтернативної енергетики, аграрного сектору, товаровиробників, підприємств торгівлі, підприємств сфери послуг.


АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “ТАСКОМБАНК”

У рамках спільного Проекту України та ЄІБ в ТАСКОМБАНКУ отримати кредит зможуть приватні підприємства у розмірі до 25 млн євро. Також фінансування надаватиметься проектам в області розвитку приватного бізнесу будь-якого розміру, енергоефективності та відновлюваних джерел енергії, екологічної інфраструктури та комунікаційних технологій, пом’якшення наслідків та адаптація до змін клімату.


РАЙФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ

Програма націлена на підвищення ефективності використання енергії, зменшення витрат для бізнесу в майбутньому. Розроблена для компаній, що працюють в різних галузях, зокрема: агровиробництво та переробка, харчова промисловість, виробництво товарів повсякденного вжитку, роздрібна та оптова торгівля продуктами харчування та лікарськими засобами, виробництво фармацевтичних препаратів та інше.